اجرای نمایش خیابانی با موضوع کاهش آلودگی هوا در منطقه ۱۳ شهرداری تهران

همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر و به منظور ترویج فرهنگ کاهش آلودگی هوا در میان شهروندان و کنترل آلاینده های شهری، نمایش خیابانی با اجرای مردان نقره ای به اجرا در آمد.

به گزارش یاشیل یول به نقل از مهر، همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر و به منظور ترویج فرهنگ کاهش آلودگی  هوا در میان شهروندان و کنترل آلاینده های شهری، نمایش خیابانی با اجرای مردان نقره ای به اجرا در آمد.

اداره محیط زیست معاونت خدمات شهری و محیط زیست اقدام به اجرای نمایش خیابانی با موضوع کاهش آلودگی هوا در طول خیابان پیروزی در ۳ نقطه مقابل ایستگاه های مترو نبرد، پیروزی و ابن سینا  همزمان با اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر کرد.

در این طرح، گروه هنرمندان نقره ای با اجرای مفهومی با استفاده از  پلاکاردی هشدار دهنده  با موضوع آلودگی هوا، خطرات ناشی از آلودگی هوا و راه های پیشگیری از آن را به شهروندان  اطلاع رسانی و  از شهروندان خواستند، هوای شهر را داشته باشند.

مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه در خصوص نمایش خیابانی گفت: با توجه به اهمیت روز افزون موضوع محیط زیست و روند رو به ازدیاد آلاینده های زیست محیطی، شهرداری منطقه را بر آن داشت تا افکار عمومی و اقشار مختلف جامعه را نسبت به داشتن هوای پاک، برانگیزند چرا که کاهش آلودگی هوا، مشارکت مردمی و تشریک مساعی بین نهادهای مختلف را می طلبد.

ارسال نظر